Koşullar ve Şartlar
Kullanım Şartları

Oyuna kayıt olduktan itibaren kişisel verilerinizi işlememiz hakkında bize gerekli izinleri vermiş olursunuz.

Genel Kullanım Koşulları

1.1. Kayıt olarak kullanıcı adı, eposta adresi, kayıt olduğunuz şifre gibi veriler sistemi işlenmektedir.

a) Eposta adresinizi neden kayıt altına alıyoruz, internette şifrenizi unuttuğunuz zaman şifrenizi yenilemek için eposta hesabınızı kullanmanız gerekmektedir. Bunun için sistemde adınıza mutlaka kayıt açılmaktadır. Eğer bu izni vermek istemiyorsanız oyundan çıkış yaparak silmenizi tavsiye ederiz.

b) Sağladığınız bilgiler hiçbir şekilde suç oluşturmadıkça, hiçbir kurum ile paylaşılmamaktadır.

c) Sunucumuz içinde barınan http://3hillstudio.com/ tüm sitelere oyuna kayıt olarak izin vermiş olursunuz . Alt alan adlarıda geçerlidir.

d) Kayıt olarak sağladığımız bütün anlaşmaları kabul etmiş olursunuz.

1.2. Hizmeti, beyan edilen işlevleri dahilinde herhangi bir şekilde ve herhangi bir biçimde kullanımı, örneğin:
Sitede yayınlanan malzemeleri görüntüleme;
Siteye kayıt ve / veya yetkilendirme;

Metinler, link metni bağlantıları, görüntüler, ses ve video dosyaları, bilgiler ve / veya diğer bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir malzemenin Siteye yerleştirilmesi veya görüntülenmesi;

1.3. Hizmeti kullanmak için yukarıdaki seçeneklerden herhangi birini kullanarak şunları onaylarsınız:

a) Hizmet'i kullanmadan önce bu Sözleşmenin şartlarını eksiksiz olarak öğrenip okuyup tamamen anladığınızı ve kayıt ol tuşuna bastığınızda bunu kabul ettiğinizi beyan edersiniz.

b) Bu Sözleşme'nin tüm koşullarını, sizin tarafınızdan herhangi bir istisna ve kısıtlama olmaksızın tamamen kabul edin ve bunlara uymayı veya Hizmeti kullanmayı durdurmayı taahhüt edin. Bu Sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız veya bu sözleşmelere dayanarak bir sözleşme yapma hakkınız yoksa, Hizmet'in kullanımını derhal durdurmalısınız.

c) Sözleşme (herhangi bir kısmı dahil), herhangi bir özel bildirimde bulunmaksızın İdare tarafından değiştirilebilir. Anlaşmanın yeni versiyonu o andan itibaren yürürlüğe giriyor

Sözleşmenin yeni sürümü tarafından aksi belirtilmedikçe, Oyun içinde yayınlanması veya Kullanıcının dikkatine başka bir uygun biçimde iletilmesi.

Hizmet kullanımıyla ilgili genel koşullar

2.1. Hizmetin işlevselliğinin kullanımına yalnızca Kullanıcı, Site tarafından kayıt ve yetkilendirmeyi İdare tarafından belirlenen prosedüre uygun olarak tamamladıktan sonra izin verilir.

2.2. Hizmetin işlevsel yetenekleri de dahil olmak üzere kullanımına yönelik teknik, organizasyonel ve ticari koşullar, Sitede ayrı ayrı yayınlanarak veya Kullanıcıları bilgilendirerek Kullanıcıların dikkatine sunulur.

2.3. Kullanıcı tarafından seçilen kullanıcı adı ve parola, Kullanıcının Siteye erişmesi için gerekli ve yeterli bilgidir. Kullanıcı, kullanıcı adını ve şifresini üçüncü taraflara aktarma hakkına sahip değildir, bağımsız olarak depolama yöntemini seçerek güvenliklerinden tüm sorumluluğu üstlenir.

2.4. Olası kendi şifresini veya kullanıcı adını çaldırırsa, yada diğer veri kayıplarında kullanıcı kendi sorumludur ve hiçbir şekilde oyun yöneticilerini suçlayamaz, oyun içinde kayıt olurken bu sorumluluğu tamamen kabul ettiğini beyan eder.

Koşullar ve Şartların, herkese açık alandaki mevcut sürümü İnternette şu adreste bulunur:  Koşullar ve Şartlar

Geri Dön